Ben je pas afgestudeerd en ben je Europeaan?

20/06/2017

Stage-etudiant-international

Het VIE-programma van Air Liquide biedt je dan de unieke kans om internationale ervaring op te doen tijdens een stage van 12 tot 24 maanden binnen het bedrijf


VIE staat open voor jonge Europeanen met een masterdiploma op zak.
Via dit internationale stageprogramma kan je aan de slag in 80 landen waar Air Liquide actief is!

Een internationale boost voor je carrière

VIE staat open voor jonge Europeanen met een masterdiploma op zak.

Via dit internationale stageprogramma kan je aan de slag in 80 landen waar Air Liquide actief is!

Ingenieur of meer business georiënteerd? Er liggen opdrachten op je te wachten in onze afdelingen Sales & Marketing, Supply Chain & Logistics, Engineering en Project Management, of in een van onze vele innovatie- en optimalisatieprojecten.

Haal het beste uit jezelf

Dankzij onze baanbrekende, out-of-the-box aanpak stippel je zelf je eigen loopbaan uit en kun je je potentieel maximaal waarmaken. Je werkervaring groeit elke dag, want je werkt nauw samen met collega’s die stuk voor stuk experts zijn in hun domein, met een diverse mix aan skills.

We zijn ervan overtuigd dat talent aanstekelijk werkt en mensen elkaar kunnen helpen groeien. Daarom creëren we een omgeving waarin kennis gedeeld wordt en creativiteit gestimuleerd.

“Creative Oxygen”, dat is ons motto

Wij verwelkomen jong talent uit heel Europa. Via het VIE- programma kun je nieuwe werkmethodes introduceren – ver weg van de platgetreden paden – en help je de baan vrij maken voor innovatieve ideeën.

Innovatief en ondernemend

Innovatie is een van de pijlers in onze groepsstrategie. Door constant te vernieuwen, kunnen we onze concurrentiepositie versterken, nieuwe markten aanboren, ons bedrijf laten groeien en bijdragen aan een beter leefmilieu. En daarvoor hebben we jou nodig! We rekenen op jouw creativiteit, open geest en ondernemingszin, want dat is de basis van onze innovatieve aanpak.

Zin om mee in ons project te stappen?

Voorwaar​den:

  • Je hebt een masterdiploma en bent jonger dan 28 jaar.
  • Je bent afkomstig uit een lidstaat van de Europese economische ruimte.
  • Je spreekt Engels. Een tweede en een derde taal zijn een plus.
  • Je krijgt altijd een project buiten je geboorteland, zodat je je carrière een internationale dimensie kunt geven
CONTACTEER ONS