[Video] Je hebt net je masterdiploma op zak en je wil wat meer van de wereld zien?

26/06/2017

1er-Job-ALLEX-pour-jeune-diplome

Zie je een carrière bij Air Liquide wel zitten?


Je ziet een carrière bij Air Liquide wel zitten maar je weet niet goed op welke afdeling je jezelf het best kan ontplooien?
Dan is het ALLEX-programma van Air Liquide zeker iets voor jou! ALLEX biedt je de flexibiliteit om al je carrièremogelijkheden zelf te ontdekken.

ALLEX staat voor Air Liquide Leading Excellence. Het programma geeft je de kans om in verschillende Europese entiteiten van de groep te werken.

En concreet?

Je begint in een eerste functie in het land waar je bent aangeworven. De startfuncties zijn zeer uiteenlopend van aard: operationeel, technisch, commercieel en nog veel meer. Je vervult deze functie doorheen het ALLEX-programma, dat twee jaar loopt. In die twee jaar krijg je twee maal de kans om aan een project te werken van telkens drie maanden in een andere afdeling en in een ander land.

Zo krijg je zicht op de brede waaier aan mogelijkheden binnen de groep. En kan je bewust kiezen welke richting je uit wilt met je carrière. Je neemt ook deel aan een introductie – een onboarding – met de ALLEX-kandidaten uit andere Europese landen. Tijdens die drie dagen krijg je via bezoeken en workshops een beter beeld van de groep en kan je kennismaken met je ALLEX-collega’s.

“Creative Oxygen”, dat is ons motto

Onze groep verwelkomt jong talent uit heel Europa. Via ALLEX kan je nieuwe werkmethodes introduceren – ver weg van de platgetreden paden – en help je de baan vrij maken voor innovatieve ideeën.

Een internationale ervaring in een innoverend bedrijf

Air Liquide is een wereldleider in gassen, technologieën en diensten voor de industrie en de gezondheidszorg. De groep is actief in 80 landen, telt ongeveer 67 000 medewerkers en staat ten dienste van meer dan drie miljoen klanten en patiënten.

Innovatie is een van de pijlers in onze groepsstrategie. Door constant te vernieuwen, kunnen we onze concurrentiepositie versterken, nieuwe markten aanboren, onze groep doen groeien en bijdragen aan een beter leefmilieu. En daarvoor hebben we jou nodig! We rekenen op jouw creativiteit, open geest en ondernemingszin, want dat is de basis van onze innovatieve aanpak.

Zin om mee in ons project te stappen?

CONTACTEER ONS